SKYPER ZOne

FakaHeda portal - www.4game.czCounter-Strike Clan Community ---> Najväčší zoznam českých a slovenskýck clanov a ich informácie. download,screenshot,wallpapers,info,servery,návody... Po dlhsej dobe sa znovu ideme pusit do webu

Terrorist-Force

Teroristy

Phoenix Connexion

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Tento skin určitě zvolte ve světlých mapách. Hodí se do map typu fy_iceworld, ale určitě neuděláte chybu pokud ho zvolíte u map typu de_aztec. Skin není úplně bilý, proto se může hodit i sem.

Trocha historie:

Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

Artic Avangers

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Tento skin zas tak často nevídám, ale zvolte ho v mapách s bílými texturami a ve světlých mapách. Nejvýhodnější je určitě u map typu fy_iceworld. Do taktických map typu de_dust, de_aztec apod. ho určitě nevolte jako ten hlavní.

Trocha historie:

Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

Guerilla Warfare

CS 1.6 CS: Source
Nemam Nemam
   

Fakta:

Výborný skin do mapy de_inferno a map jí podobné. Ale hodí se i do ostatních, ovšem v každé mapě se najde místo, kde je hodně viditelný, proto je pouze na Vás, kdy si tento skin zvolíte...

Trocha historie:

Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro jejich absolutně žádnou lítost. Její odpor k americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na školní autobus plný rock and rollových hudebníků.

L337 Krew

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Nejpoužívanější skin v mapách s texturami podobné de_dust. S okolím pak úplně splynete a často se stane, že Vás soupeř na první pohled neuvidí. Určitě tento skin zvolte v mapách de_dust, de_dust2 a jim podobné!

Trocha historie:

Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

 
Tekmusic Topsite .:::Powered by CScomunity::. Kliknutim nas podporite efektmail.cz